Foresti & Suardi

Foresti & Suardi is een Italiaanse fabrikant met meer dan vijftig jaar ervaring in buitenverlichting en nautische accessoires.

Navigatieverlichting boordlicht - druppelvorm, zijmontage, Foresti en Suardi verchroomd messing
Navigatieverlichting boordlicht - druppelvorm, zijmontage, Foresti en Suardi messing set van twee
Foresti & Suardi

Navigatieverlichting boordlicht - druppelvorm, zijmontage, Foresti en Suardi

Vanaf €129,00

Navigatieverlichting toplicht - klassiek, 
van Foresti en Suardi verchroomd messing , dekmontage
Navigatieverlichting toplicht - klassiek, dekmontage, Foresti en Suardi messing
Foresti & Suardi

Navigatieverlichting toplicht - klassiek, dekmontage, Foresti en Suardi

€64,90

Navigatieverlichting stoomlicht - halfrond, zijmontage, Foresti en Suardi gepolijst en verchroomd messing
Navigatieverlichting stoomlicht - halfrond, zijmontage, Foresti en Suardi verchroomd messing
Foresti & Suardi

Navigatieverlichting stoomlicht - halfrond, zijmontage, Foresti en Suardi

€64,90

Navigatieverlichting boordlicht - halfrond, zijmontage, Foresti en Suardi set van groen en rood licht, verchroomd messing
Navigatieverlichting boordlicht - halfrond, zijmontage, Foresti en Suardi set van groen en rood licht, messing
Foresti & Suardi

Navigatieverlichting boordlicht - halfrond, zijmontage, Foresti en Suardi

Vanaf €129,00

Wandlamp Fissiaggio – nautische lantaarn van Foresti en Suardi, kleur messing
Wandlamp Fissiaggio – nautische lantaarn van Foresti en Suardi verchroomd messing variant
Foresti & Suardi

Wandlamp Fissiaggio – nautische lantaarn van Foresti en Suardi

€179,00

Scheepsmodel hanglamp van Foresti en Suardi in verchroomd messing
Scheepsmodel hanglamp van Foresti en Suardi in messing
Foresti & Suardi

Klassieke nautische hanglamp scheepsmodel van Foresti en Suardi

€175,00

Waterdichte_ovale_nautische_buitenlamp_met_draadrooster_van_Foresti_en_Suardi_kleur_chroom_vooraanzicht
Waterdichte_ovale_nautische_buitenlamp_met_draadrooster_van_Foresti_en_Suardi_kleur_chroom_detail
Foresti & Suardi

Waterdichte buitenlamp – ovaal, nautische stijl met rooster van Foresti en Suardi

Vanaf €69,90

Navigatieverlichting toplicht met mast - klassiek, dekmontage, Foresti en Suardi messing
Navigatieverlichting toplicht met mast - klassiek, dekmontage, Foresti en Suardi verchroomd messing
Foresti & Suardi

Navigatieverlichting toplicht met mast - klassiek, dekmontage, Foresti en Suardi

€94,90

Navigatieverlichting heklicht - halfrond, zijmontage, Foresti en Suardi verchroomd messing
Navigatieverlichting heklicht - halfrond, zijmontage, Foresti en Suardi gepolijst en verchroomd messing
Foresti & Suardi

Navigatieverlichting heklicht - halfrond, zijmontage, Foresti en Suardi

€64,90

Navigatie verlichting voor dekmontage - heklicht, klassiek, Foresti en Suardi in verchroomd messing vooraanzicht
Navigatie verlichting voor dekmontage - heklicht, klassiek, Foresti en Suardi in verchroomd messing zijaanzicht
Foresti & Suardi

Navigatieverlichting heklicht - klassiek, dekmontage, Foresti en Suardi

€58,90

Navigatie verlichting voor dekmontage - boordlicht, klassiek, Foresti en Suardi, tweelicht groen en rood in verchroomd messing
Navigatie verlichting voor dekmontage - boordlicht, klassiek, Foresti en Suardi, set van groen en rood in verchroomd messing
Foresti & Suardi

Navigatieverlichting boordlicht - klassiek, dekmontage, Foresti en Suardi

€58,90

Scheepsbel messing - met speciale ophangbeugel en koord, Foresti en Suardi 17,5 cm
Scheepsbel messing - met speciale ophangbeugel en koord, Foresti en Suardi 15 cm
Foresti & Suardi

Scheepsbel messing - met speciale ophangbeugel en koord, Foresti en Suardi

Vanaf €34,90

Patrijspoort spiegel - authentieke maritieme sfeer, Foresti en Suardi in de kleur messing
Patrijspoort spiegel - authentieke maritieme sfeer, Foresti en Suardi zij aanzicht
Foresti & Suardi

Patrijspoort spiegel - authentieke maritieme sfeer, Foresti en Suardi

Vanaf €66,90

Tafellamp Bollard met messing voet – nautische verlichting van Foresti & Suardi messing met geprinte lampenkap
Tafellamp Bollard met messing voet – nautische verlichting van Foresti & Suardi, verchroomd messing met zwarte lampenkap
Foresti & Suardi

Tafellamp Bollard met messing voet – nautische verlichting van Foresti & Suardi

Vanaf €199,00

Messing tafellamp Anchor met pergamenten kap en boldervoet – Foresti & Suardi
Messing tafellamp Anchor met pergamenten kap en boldervoet – Foresti & Suardi sfeerbeeld
Foresti & Suardi

Messing tafellamp Anchor met pergamenten kap en boldervoet – Foresti & Suardi

€199,00

Waterdichte wand- en plafondlamp met nautisch rooster van Foresti en Suardi messing schuin model
Waterdichte wand- en plafondlamp met nautisch rooster van Foresti en Suardi
Foresti & Suardi

Waterdichte wand- en plafondlamp met nautisch rooster van Foresti en Suardi

€109,00

Waterdichte buitenlamp – messing druppelvorm, nautische stijl van Foresti & Suardi ingezoomd
Waterdichte buitenlamp – chroom, druppelvorm, nautische stijl van Foresti & Suardi
Foresti & Suardi

Waterdichte buitenlamp – druppelvorm, nautische stijl van Foresti & Suardi

€149,00

Waterdichte buitenlamp – chroom, ovaal, moderne nautische uitvoering, Foresti & Suardi, met brandende lamp
Waterdichte buitenlamp – messing, ovaal, moderne nautische uitvoering, Foresti & Suardi vooraanzicht
Foresti & Suardi

Waterdichte buitenlamp – ovaal, moderne nautische uitvoering, Foresti & Suardi

Vanaf €99,00

Waterdichte buitenlamp – messing, rond, nautische stijl met rooster van Foresti en Suardi
Waterdichte buitenlamp – chroom, ovaal, nautische stijl met rooster van Foresti en Suardi zijaanzicht
Foresti & Suardi

Waterdichte buitenlamp – rond, nautische stijl met rooster van Foresti en Suardi

Vanaf €69,90

30 jaar op het water

Gijs & Susan varen zelf ook. Deze captains staan voor je klaar en helpen je graag met een oplossing die past bij jouw boot of huis aan de kust

Retourneren

Je kunt zonder problemen binnen 14 dagen retourneren. (uitgezonderd maatwerk)

Veilig betalen

Visa, Mastercard, PayPal, Shop Pay, Apple Pay of Wero (iDeal) en meer betalingsmethoden. Jij kiest.

Wereldwijd geleverd

Via betrouwbare nationale en internationale verzendpartners.

Slimme voorraad

Op voorraad in de buurt van Amsterdam of direct uit de fabriek. Spoed of maatwerk? Bel ons, dan schakelen we.

Italiaans vakwerk in messing en chroom, klaar voor het boordleven.

In deze collectie vind je de buitenverlichting en nautische accessoires van Foresti & Suardi. De Italiaanse fabrikant combineert traditie met een productie die continu is gemoderniseerd, zodat elk onderdeel van gieten tot polijsten op hetzelfde niveau zit. Veel armaturen zijn van massief messing, afgewerkt in gepolijst naturel messing of gepolijst chroom, gekozen om uitstraling en bestendigheid.

De ontwerpen zijn klassiek met een eigentijdse twist, voor een traditioneel schip net zo goed als voor een modern jacht. Twijfel je welke lamp of afwerking past? Gijs helpt je persoonlijk.

Veelgestelde vragen

Om hoogwaardige maritieme buitenverlichting en nautische accessoires met Italiaans design, gemaakt voor zware omstandigheden aan boord.

Veel armaturen en accessoires zijn van massief messing, gegoten onder hoge druk, en afgewerkt in gepolijst naturel messing of gepolijst chroom.

Ja. Ze zijn ontworpen voor zout en weersinvloeden en staan bekend om hun robuuste bouw en duurzame afwerking.

Nee. De stijl is klassiek met een moderne twist, waardoor het zowel op traditionele als moderne jachten goed combineert.

Neem het regelmatig af met een zachte doek en zoet water, zeker na zoute spray. Vermijd agressieve schuurmiddelen en kies een metaalpoets die bij de afwerking past.